Televizyon Servisi

İstanbul Avrupa LG Teknik Servisi

Written by admin

Kendini yetkili servis gibi tanıtan tamircilerden garanti süresi boyunca kesinlikle uzak durun. Yetkisiz cihaz açımı ve tamir yapımı ürününüzü garanti kapsamı dışına çıkartabilir. İstanbul Avrupa Yakasındaki yetkili LG teknik servisleri listesi aşağıdadır. Liste LG Electronics‘ten alınmıştır.

 

SERDAR OKAN-OKAN ELEKTRONIK

ALIBEY MAH. CIFTLIK SK. NO.3/C KIZILTOPRAK-SİLİVRİ

Telefon : 0 212 727 20 40

 

KESKiN SATIS VE SERViS – SELiM KESKiN

N.FAZIL KISAKUREK CAD. GUNESTEPE MAH. AGRI SOK. 12/1-GUNGOREN

Telefon : 0 212 462 97 92

 

BAYGOP ELEKTRONIK TEKS. VE GIDA TIC. LTD. STI

YILDIRIM MAH. MILLET CAD. NO:102 NO:102-BAYRAMPASA

Telefon : 0 212 538 65 43

 

KAFKAS ELEKTRONIK

HAREKET ORDUSU SK.NO :20 BAHCELIEVLER

Telefon : 0 212 556 65 43

 

Yukarıda listelemiş olduğum LG teknik servisleri LG marka televizyonlar için yetki belgesine sahiptir.

About the author

admin

3 Comments

  • Kafkas Elektronik internetten aldığım cihazı haksız yere koli hasarlı diyerek değişime izin vermedi. Hepsiburada dan satın aldığım 70UM7450 model televizyon ile evimde oturuyoruz. Ekranı kırık televizyon bana bakıyor bende televizyona. Satın aldığım firma ise sorunun Kafkas Elektronik firmasından kaynaklı olduğunu söylüyor. Hepsiburada’yı aradığımızda ise ürünü gönderin firma iade talebinizi değerlendirsin diyor. Firma ise kesinlikle göndermeyin, geri gelirken koli gerçekten hasarlanırsa hiçbirşey yapamayız diyor.. Kime inanacağımızı şaşırdık..

    • Ürünün satışını yapan firmanın belirttiği gibi, tekrar kargoya vermemenizi tavsiye ederiz. Koliyi geçen süreç içerisinde de herhangi bir zarar görmeyecek şekilde muhafaza etmelisiniz. En kısa sürede sorunun çözülmesini dilerim.

      LG Türkiye garantili satış yapan e-ticaret firmasında çalışmaktayım. Ürünün kolisi, belirttiğiniz gibi hasarsız ise satış yapan firmanın LG Türkiye ile iletişim kurması ve yetkili servisin kararının sehven işlendiğini belirtmesi gerekmektedir.

Leave a Comment