TV Programı

Esra Erol’a Başvuru Sebepleri

Written by admin

Gündüz kuşağının en fazla para kazanan ve reytingleriyle rakiplerini kıskandıran programı Esra Erol’da!

Bugün sosyal medya devlerinden Facebook‘ta gezerken Esra Erol’da sayfasına denk geldim. Kişisel yorumlarımla birlikte şaşırdığım birkaç resmi siz değerli okurlarımız ile paylaşıyorum. Görüşlerinizi bizimle ‘yorumlar’ kısmında paylaşmaktan çekinmeyin!

Bize Ulaşın!

 

Evet! Esra Hanım’ın programına katılmak istiyorsanız, tabii ki öncelikli olarak iletişim kurmanız gerekiyor. İletişime geçtiğiniz zaman sizin sorunlarınızı dinleyen gayet deneyimli bir ekip ile sıkıntılarınızı paylaşıyorsunuz.

Sorunlarınızı dinleyen ekip, probleminiz hakkında gerekli bilgileri not ettikten sonra çalışmalara başlıyor ve sorununuzun kameralar önünde çözülebilmesi için gayret göstererek yardımcınız oluyor.

Bu işlemler için sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor! Hatta sizin stüdyo’ya kadar ulaşımınız, İstanbul’da konaklamanız ve temel ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için bir takım ödemeler yapılıyor.

Ancak sizin için bu kadar masraf yapıldığına göre karşı tarafında bir çıkar elde etmesi lazım. Sonuçta bu program Devlet Destekli değil! Televizyon izleyicileri sizin hayatınızı merak etmeli, sansasyonel bir takım hikayeleriniz olmalı ki karşılıklı olarak kazan – kazan durumu söz konusu olabilsin. Siz sorununuzu çözün, yapımcı, sunucu ve programın diğer çalışanları da emeğinin karşılığını alsın.

Peki sansasyonel, haber niteliği taşıyan ve televizyon ekranlarına çıkıp sorununuzun çözümü, derdinizin dinlenmesi için nasıl bir ruh halinde olmanız gerektiğini hiç düşündünüz mü? Gelin Esra Erol’un ve ekibinin paylaşımlarından bu durumu analiz edelim.

Biyolojik Ailenizi Bulalım!

Türk toplumunun en kırılgan noktalarından biri olan aile kavramı. Anneniz, babanız, kardeşiniz veya çocuklarınızı mı arıyorsunuz?

Özellikle 90’lı yıllarda yaşanmış bir çok aile dramına tanık olmuşsunuzdur. Hastanelerde öldü diye açıklanan ancak cenazesi teslim edilmeyen çocuklar, parkta oynarken kaçırılmış ve bir daha bulunamayan faali meçhul olayların ardında yitip giden hayatlar ve çok daha fazlası…

Esra Erol’da ekibi biyolojik ailenizi bulmanıza yardımcı olmak için sizleri bekliyor. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına katılarak yıllar önce kaybettiğiniz, belki de yeni haberiniz olan biyolojik ailenizi bulmak için iletişime geçin.

Eşiniz Başka Birisiyle Mi Kaçtı?

Televizyon ekranlarında görmek istemediğimiz sahnelerden biri.. Esra Erol sizi her ne kadar sizleri davet ediyor olsa da, lütfen karınız veya kocanız başka birisiyle kaçınca televizyona çıkmayın.

Geri gelse bile kabul etmeyin!
Evliliğinizi duyurmak için eğlenceler düzenlediğiniz, düğün tertip ettiğiniz, eşim dediğiniz kişi sizi bırakıp başka birisiyle kaçtıysa bırakın gittiği yerde ne hali varsa görsün. Peşinden koşmayın, televizyon yayınına çıkıpta ağlamayın. Hatta arkasından beddua bile etmeyin.

Daha iyileri gelip sizi bulacaktır.

Evlilik Vaadiyle Dolandırıldınız Mı?

Bir Yakınınızdan Haber Alamıyor Musunuz?

Velayet Konusunda Eski Eşiniz ile Problem Mi Yaşıyorsunuz?

Esra Erol sizi bekliyor.

 

About the author

admin

Leave a Comment